Oferta | Akma Architekci

Projekty Wnętrz

Tworzymy i projektujemy aranżacje wnętrz powierzchni mieszkalnych, lokali gastronomicznych, powierzchni biurowych oraz usługowych a także powierzchnie hotelarskie.

Projekt i wykonanie elementów wystroju wnętrz

Nasz zespół działa na wielu płaszczyznach związanych z wystrojem wnętrz, zajmujemy się projektowaniem i przygotowaniem gotowych elementów dekoracyjnych wnętrz, m.in. panele lamelowe (ażurowe), zabudowy metaloplastyczne, meblowe, szklane oraz lustrzane.

Inwentaryzacje

Każdy projekt wnętrz zaczyna się od inwentaryzacji pomieszczenia. Projektant wykonuje pomiar istniejącego lokalu przy użyciu odpowiedniego sprzętu i fachowej wiedzy

Porady architektoniczne

i wnętrzarskie

Nasi kreatywni klienci nie przestają nas zaskakiwać, często posiadają nietuzinkowy pomysł na wnętrze, jednak potrzebują skonsultować projekt z architektem aby mieć pewność o poprawnych rozwiązaniach projektowych.

Meble na wymiar

Z nami zaprojektujesz praktycznie każdy mebel. Biorąc pod uwagę Twój budżet oraz oczekiwania narysujemy i dostosujemy rysunki do wykonawstwa. Biegła znajomość w materiałach pozwala na oszacowanie rzeczywistych możliwości wykonawczych oraz czasu na realizacje

Potrzebujesz wyceny wymarzonego projektu?

Przejdź do zakładki kontakt, zadzwoń lub wypełnij formularz i poczekaj na kontakt ze strony naszego specjalisty!

Zapisz się do newslettera!

Nie spamujemy. Twój email jest w 100% bezpieczny.

Adres

Buforowa 30

52-131, Wrocław, Polska

Zadzwoń do nas

+48 666 663 636
+48 784 729 550

Email

akma@studio.hub.pl
akma-architekci.com