Proces | Akma Architekci

Proces tworzenia

tylko 3 proste kroki do gotowego projektu

Spotkanie

Podczas spotkania w wyznaczonym miejscu, dokładnie poznajemy Twoje oczekiwania względem funkcji oraz designu projektowanej przestrzeni.
Ustalamy zakres projektu, terminy, budżet oraz kolejne etapy współpracy.

Proces Tworzenia

W oparciu o wcześniejszą analizę potrzeb i wykonanie pomiarów, przygotowujemy zakres dokumentacji projektowej. Tworzymy wizualizacje oraz rysunki 2D, które przedstawią Twoje przyszłe wnętrze. Wprowadzamy wszlkiego rodzaju poprawki dot. układu i aranżacji wnętrza

Projekt

Projekt – na tym etapie przygotujemy kompletną dokumentację projektową do wcześniej wybranego projektu.

Wnętrza to dla nas nie tylko przestrzeń, to atmosfera, dusza i osobowość.

To wszystko dla Was, żeby wasze codzienne przestrzenie były miejsce w które chce się wracać, ulubionym, przytulnym, jednym słowem – najlepszym.

Nasza historia

Z połączenia pasji do kreowania przestrzeni oraz tworzenia niepowtarzalnych projektów powstał Zespół AKMA Architekci. To grupa inżynierów, wykonawców oraz osób kreatywnych która łączy wszystko co potrzebne do stworzenia dla Was wnętrz oryginalnych i przede wszystkim funkcjonalnych.

Nasza obietnica wobec klienta

– Pracujemy terminowo – doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest czas na etapie wykończenia swojego mieszkania, dlatego dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów.

-Pracujemy z profesjonalistami – doświadczenie nas nauczyło, wybieramy sprawdzonych i rzetelnych wykonawców oraz odpowiednie sklepy branżowe

-Pracujemy z zaangażowaniem – podczas etapu projektowego skupiamy pełną uwagę na Twoim projekcie, mając na uwadze naszą komunikacje, czas i budżet.

Projekty

klientów