Menu

O Nas

Z połączenia pasji do kreowania przestrzeni oraz tworzenia niepowtarzalnych projektów powstał zespół AKMA Architekci. Grupa, która łączy wszystko co potrzebne do stworzenia dla Was wnętrz oryginalnych i przede wszystkim funkcjonalnych. W naszej ofercie posiadamy pełną gamę usług związanych z projektowaniem, od powierzchni mieszkalnych po powierzchnie użyteczności publicznej.

Misja

Naszym założeniem jest aby cały proces projektowy przechodził w najkorzystniejszym dla Inwestora tempie. Profesjonalny zespół architektów ze wsparciem ekipy remontowo- budowlanej AKMA Brygada to team dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Przede wszystkim zależy nam na tym aby każde wnętrze wychodzące spod naszego ołówka było ergonomiczne, dobrze zaprojektowane i uszyte na miarę dla Inwestora.

O nas

•Indywidualnie podchodzimy do każdego Inwestora, nieważne czy jest to 20-metrowa kawalerka czy 200-metrowe biuro 

•Rozmowy z Inwestorem są dla nas jak rozmowy z przyjacielem- szczere, bezpośrednie i zawsze przy kawie

•Nasze projekty zawsze są dopasowane do Inwestora, do jego potrzeb, zainteresowań i charakteru 

•Wnętrza dla nas to nie tylko przestrzeń, to atmosfera, dusza i osobowość 

•Mamy doświadczenie i zawsze dobry humor

Nasz kreatywny zespół

Grupa która łączy wszystko co potrzebne do stworzenia dla Was wnętrz oryginalnych i przede wszystkim funkcjonalnych.

Milena Aksamit

Milena Aksamit

Architekt
Łukasz Maslerz

Łukasz Maslerz

Architekt
Wykonane Projekty
Przepracowane godziny
Zadowolonych klientów
Wypite kubki kawy
Awards Won

Co mówią o nas klienci?

  • " Kilka miesięcy temu miałam przyjemność prosić AKMA Architekci o pomoc w przygotowaniu lokalu do użytku. Malowanie i szpachlowanie ścian zostało przeprwoadzone zgdonie z ustaleniami., posadzki trzymają poziom. Szczerość i ludzkie podejście do klienta to z pewnością duży plus dla firmy!. "

    Kamila, Księgowa

  • "Projektowanie i kosztorysowanie to była dla mnie była czarna magia, dzięki poleceniu AKMA Architekci udało się nam zaprojektować piękne wnętrze naszego mieszkania. Dzięki szczegółowym rysunkom oraz dobrym kosztorysie udało się nam zaoszczedzić kilka tysięcy złotych. Rozmowy poparte argumentami - to jest to ! "

    Krzysztof, Informatyk

  • "Razem z mężem szukaliśmy szafki do łazienki która będzie wystarczająco wysoka i szeroka pod umywalkę którą przywieźliśmy z wakacji. Wspólnie z AKMA Architekci opracowaliśmy projekt szafki a następnie jej wykonanie. Z Panią Arch. Mileną dobraliśmy odpowednie kolory, natomiast Arch. Łukasz zaproponował bombowe rozwiązanie podwieszenia na ścianke z GK."

    Dagmara, Spedytorka